به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ الهه منصوریان، سانداکار تیم ملی ایران در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص وضعیت آمادگی خود بیان کرد: کم‌تر از یک ماه دیگر مسابقات جهانی را در پیش خواهیم داشت که در شانگهای برگزار می‌شود و یک مسابقه بسیار مهم برای ما محسوب می‌شود به دلیل این که دوست دارم در پنجمین حضورم در مسابقات جهانی، سومین طلای خود را کسب کنم.

وی افزود: سطح آمادگی کل تیم خوب است، من هم به تازگی از لیگ چین برگشتم و سطح بدنی عالی داریم. در ایران هم دو ماه مربی ایرانی کنار ما بوده که فکر می‌کنم به لحاظ فنی مربی‌های ایرانی به حدی رسیدند که بتوانند به ما کمک کنند. اولین سالی است که به خاطر مشکلات اقتصادی مربی چینی یا خارجی نداریم، همه فدراسیون‌ها این مشکلات را دارند.

منصوریان عنوان کرد: به امید خدا ایران با سه سهمیه عازم این مسابقات خواهد شد و سه مدال طلا به دست می‌آوریم. پس از مسابقات جهانی به شانگهای برمی‌گردم تا یک سال دیگر در لیگ شانگهای بازی خواهم کرد.

بانوی سانداکار تیم ملی ایران در پایان باتوجه به نزدیک بودن بازی سرخابی‌ها در این خصوص گفت: خیلی فوتبال را دوست دارم، طرفدار تیم سپاهان هم هستم اما دربی به نفع تیم پرسپولیس خواهد بود. فرقی برای من نمی‌کند اما دربی در هر کشوری بازی لذت بخش و مهمی است، در ایران هم به همین شکل. دوست دارم بازی را ببینم و جهتی که اسطوره‌های بزرگی در تیم پرسپولیس هستند، همیشه با برد این تیم خوشحال می‌شوم.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: