به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ پارا تیراندازی سیدنی، از ۱۹ تا ۲۶ مهر ماه در استرالیا برگزار می‌شود و تیم ملی کشورمان با ترکیب ۵ تیرانداز در این رویداد حضور خواهد داشت.

رقیه شجاعی، سمیرا ارم، ساره جوانمردی، سیدمحمدرضا میرشفیعی، مهدی زمانی ملی پوشان اعزامی ایران به این رقابت‌ها هستند که زیر نظر زینب آقاعلی اکبری و رضا احمدی مربیان از روز دوشنبه 8 مهر ماه تمرینات خود در اردوی آمادگی این مسابقات آغاز کردند.

تاکنون ساره جوانمردی و سیدمحمدرضا میرشفیعی در تپانچه ی بادی ۱۰ متر و مهدی زمانی و سمیرا ارم در تپانچه خفیف ۵۰ متر سهمیه حضور در پارالمپیک توکیو را کسب کردند و هر کدام به دنبال تکمیل این سهمیه در ماده‌ دیگر رقابتی خود هستند. همچنین رقیه شجاعی برای کسب سهمیه‌های خود در ماده‌های ایستاده و درازکش تفنگ بادی ۱۰ متر به سیدنی می‌رود.

تیم ملی پاراتیراندازی کشورمان پنج شنبه ۱۸ مهر ماه پس از انجام کنترل تجهزات، تمرینات رسمی خود را در سالن بین المللی سیدنی آغاز می‌کند. افتتاحیه این رقابت‌ها جمعه ۱۹ مهر برگزار می‌شود و رقیه شجاعی به عنوان اولین نماینده ایران در این روز در خط آتش قرار می‌گیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: