به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ یدالله محبی، عضو تیم‌ ملی کشتی آزاد ایران، درباره آخرین وضعیت خود برای حضور در مسابقات المپیک نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: این مسابقات اولین رقابتی است که پس از مسابقات جهانی برگزار می‌شود و من هم اولین دوره ای است که در این رویداد حاضر خواهم شد. شناخت خیلی زیادی از رقبا و سطح مسابقات ندارم ولی امیدوارم بتوانم نتیجه خوبی کسب کنم تا به نوعی نتیجه ضعیف مسابقات جهانی را جبران کرده باشم.

او با اشاره به عملکرد ضعیف خود در قزاقستان ادامه داد: من تقریبا دو هفته مانده به اعزام مشخص شد با تیم به مسابقات می‌روم بنابراین چه از نظر تمرینات جسمی و چه از نظر روحی در اوج آمادگی نبودم و از طرفی در سنگین وزن مدعیان زیادی نسبت به وزن‌های دیگر داریم و همین موضوع باعث شد نتیجه مطلوبی را در قزاقستان کسب نکنم.

محبی در پایان در مورد شانس کسب سهمیه المپیک نیز گفت: مسابقات جهانی تمام شد و در بخش کشتی آزاد دو سهمیه را قطعی کردیم ولی پس از این باید به فکر مسابقات پیش‌رو باشیم که چهار سهمیه باقی مانده را نیز به دست بیاوریم. کشتی آزاد پتانسیل بالایی دارد و قطعا همه تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را در سال قبل از المپیک کسب کنیم.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: