به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ فرانک پرتوآذر، کاپیتان تیم ملی دوچرخه‌سواری کوهستان، طی گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص ورود بانوان به ورزشگاه‌ها بیان کرد: ورود بانوان به ورزشگاه‌ها یک اتفاق بسیار بزرگ در جامعه است. خود من اگر بتوانم و زمان خالی داشته باشم حتما برای تماشای بازی‌ها خواهم رفت، اما متاسفانه الان شیراز هستم و تهران نیستم. البته مسابقات خیلی زیادی در شیراز برگزار نمی‌شود چون تیم لیگ برتری فوتبال ندارد و فقط تیم دسته دو و یک داریم. خیلی فوتبالی نیستم اما با این حال اگر فرصتی پیش بیاید، واقعا دوست دارم بروم چون هیجان ورزشگاه باید بسیار جالب‌انگیز باشد.

پرتوآذر اظهار داشت: موضوع اصلی و رشته‌ای که همیشه بیشتر مورد توجه قرار گرفته، فوتبال است. بیشترین طرفدارها و تماشاچیان برای این رشته هستند اما هیچ وقت بانوان را در جمع آن‌ها نمی‌دیدیم. ورود بانوان به استادیوم‌های فوتبال می‌تواند به رشته‌های دیگر کشیده شود، چون حتی در رشته‌های دیگر گاهی این اتفاق افتاده و ممنوعیت بسیار جدی وجود نداشته است.

کاپیتان تیم ملی دوچرخه‌سواری کوهستان بانوان گفت: از تمام بانوان کشورم که در این جهت تلاش کردند واقعا ممنون هستم. همه چیز پله پله پیش خواهد رفت و ورود بانوان به ورزشگاه قدم بسیار مثبتی برای خانم‌های کشور ما بود که خوشبختانه اتفاق افتاد. این موضوع هم به بانوان ورزشکار و تماشاچیان خانم کمک بزرگی می‌کند.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: