به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته هفتم رقابت‌های سری آ ایتالیا امشب پیگیری شد و در یکی از مهم‌ترین دیدارهای امشب دو تیم اینتر و یوونتوس به مصاف هم رفتند که بازی با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان ساری به پایان رسید.

برخلاف پیش‌بینی این تیم یوونتوس بود که در خانه حریف بازی را طوفانی آغاز کرد و دیبالا با یک حرکت زیبا در دقیقه 4 اولین گل را برای بانوی پیر به ثمر رساند. در ادامه تیم اینتر فشار خود را روی دروازه یووه بیشتر کرد تا اینکه داور به خاطر خطای هند یک ضربه پنالتی به سود تیم میزبان اعلام کرد. مارتینز دیگر آرژانتینی حاضر در این بازی از روی نقطه پنالتی گل مساوی را درون دروازه شزنی قرار دارد. رونالدو در همان نیمه اول گل برتری را به ثمر رساند ولی داور با استفاده از ویدیوچک، گل یووه را آفساید اعلام کرد. نیم اول با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

در نیمه دوم بازهم این یوونتوس بود که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت. ایگواین، تعویض طلایی ساری در این دیدار بود که بعد از حضورش در زمین توانست گل دوم را به زیبایی وارد دروازه اینتر کند. تلاش شاگردان کونته برای گل تساوی ثمری در پی نداشت و در نهایت شاگردان ساری برنده بازی شدند. ستاره‌های آرژانتینی یوونتوس این پیروزی را برای بانوی پیر رقم زدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: