به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، آزادکاران امید، که این مرحله از تمرینات خود را از روز 8 مهرماه آغاز کرده اند، صبح امروز تمرین خاک را در دستور کار دارند و عصر نیز تمرین دو و میدانی را انجام خواهند داد.

تمرینات آزادکاران صبح فردا نیز با برنامه های ایستگاهی ادامه خواهد داشت و نفرات حاضر در اردوی تیم ملی این مرحله از تمرینات خود را تا روز پنج شنبه 18 مهرماه زیر نظر تقی اکبرنژاد سرمربی و دستیارانش ادامه خواهند داد.

تیم کشتی آزاد زیر 23 سال کشورمان آخرین مرحله از اردوی آماده سازی خود را از روز 23 مهرماه آغاز خواهد کرد و تا زمان اعزام به رقابت های جهانی، آخرین نکات فنی و مسائل تاکتیکی و تکنیکی در دستور کار آزادکاران قرار خواهد گرفت.

فرنگی کاران امید نیز که تمرینات خود را زیر نظر فرشاد علیزاده و همکارانش از روز 10 مهرماه در خانه کشتی محمد بنا آغاز کرده اند، صبح امروز تمرین کشتی را در دستور کار خود داشتند و عصر نیز تمرین مرور فن را انجام خواهند داد.

این مرحله از تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی زیر 23 سال روز 21 مهرماه پایان خواهد یافت و آخرین مرحله تمرینات نیز از روز 26 مهرماه آغاز می شود و تا زمان اعزام به مسابقات جهانی ادامه خواهد داشت.

رقابت های کشتی زیر 23 سال قهرمانی جهان روزهای 6 تا 12 آبان ماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود و بر اساس برنامه اعلامی، رقابت های کشتی آزاد روزهای 6، 7 و 8  آبان و رقابت های کشتی فرنگی روزهای 10، 11 و 12 آبان ماه برگزار خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: