به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دیدارهای هفته اول و دوم از دور رفت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان در فدراسیون تکواندو برگزار شد که در پایان رقابت‌های هفته دوم، تیم دانشگاه آزاد با کسب 6 امتیاز و تفاضل 12 صدرنشین جام خلیج فارس شد.

نعمت خلیفه، سرمربی تیم  دانشگاه آزاد، درباره کیفیت  لیگ امسال به خبرنگار برنا گفت: به جرات می‌توانم بگویم در بین رشته‌های انفرادی لیگ تکواندو یک لیگ منحصر به فرد است که خیلی منظم و خوب برگزار می‌شود. هفته اول و دوم برگزار شد که خوشبختانه تیم‌های خوبی حاضر بودند و چهره‌ های جدیدی را در لیگ امسال دیدیم. بچه‌های‌ ما بازی‌های خوبی را انجام دادند و امیدوارم تا پایان لیگ هم با همین روال جلو بروند.

او درباره وضعیت کلی تیم دانشگاه آزاد اظهار کرد: امسال متاسفانه به دلیل مشکلات مالی تعدادی از بازیکنان ملی‌پوش خود را از دست دادیم اما در کنار این جوانگرایی کردیم و تعدادی از نفرات تیم‌ملی نوجوانان را به تیم اضافه کردیم و امیدوارم با بازی‌های خوبی که انجام می‌دهند جواب اعتماد کادر فنی را به خوبی بدهند.

خلیفه در پایان درمورد مشکلات لیگ عنوان کرد: سال گذشته مشکل کلاه و هوگو الکترونیکی داشتیم ولی طبق برنامه‌ریزی که فدراسیون انجام داده این مشکل فعلا حل شده، هنوز هفته‌های نخست لیگ است و باید دید این روند ادامه دار خواهد بود یا خیر.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: