به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مصطفی کارخانه، سرمربی سابق تیم ملی والیبال، درخصوص بازی حساس ملی‌پوشان ایران مقابل آمریکا در مسابقات جام جهانی ژاپن به خبرنگار برنا گفت: با وجود 3 باخت و کسب تنها 2 برد در چند بازی گذشته تیم ملی به برد مقابل آمریکا نیاز دارد. قطعا انگیزه لازم برای پیروزس برابر آمریکا در تیم وجود دارد و اگر روز ما باشد می‌توانیم این مهم را انجام دهیم. این شانس را داریم که با پیروزی برابر این تیم حتی در جایگاه سوم و یا چهارم قرار بگیریم.

وی در ادامه افزود: برای دیدار مهم باید از همه ظرفیت های خود استفاده کنیم. کادر فنی و بازیکنان باید باهوش‌تر عمل کنند و نباید از پیش ناامید باشیم. با کمی هوشیاری تیم قدرتمند آمریکا را می‌توانیم شکست دهیم و بعد از آن مقابل ژاپن و تونس هم پیروز شویم.

سرمربی اسبق تیم ملی با اشاره به جوانگرایی صورت گرفته در چند بازی اخیر نیز گفت: کولاکوویچ این راهی را که آغاز کرده باید ادامه دهد و به جوانان اعتماد کند. بازیکنان اصلی ما خسته هستند و مهم‌ترین کاری که کادرفنی باید انجام دهد این است که تیم را در شرایط خوب قرار دهد. نباید نقش ترمز را برای جوانان ایفا کنیم چون این تلاش و انگیزه آنها باید دیده شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: