به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مجتبی ولی‌پور، شیرجه‌رو تیم ملی ایران، طی گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص مسابقات قهرمانی آسیا 2019 هند بیان کرد: چین، ژاپن و هند که میزبان این دوره از رقابت‌ها بود، بسیار قوی در قهرمانی آسیا حاضر شدند و همچنین در همه رده‌های سنی و همه رشته‌ها شرکت‌کننده داشتند. بچه‌های ما در این رویداد بسیار خوب ظاهر شدند و توانستند مدال‌های رنگارنگی کسب کنند. خود من هم توانستم 4 مدال به دست بیاورم.

وی افزود: آینده شیرجه ایران بستگی به برنامه‌ریزی کمیته دارد، چون همه تیم‌ها الان برنامه دارند و یک سری در  کمپ و زیرنظر مربیان خارجی تمرین می‌کنند. شرایط بستگی به هدف‌گذاری کمیته دارد، که چه اردوها و مسابقاتی برای ورزشکاران  پیش بینی کرده تا بتوانند عملکردشان را در آن مسابقات نشان دهند.

ولی‌پور اظهار داشت: پیش از این مسابقات کلا 6 ماه در اردو بودیم و صبح و بعدازظهر تمرینات خود را دنبال می‌کردیم. زمانی که در اردو بودیم در استخر مجموعه ورزشی آزادی، در غیر این صورت در شهر خودم تبریز تمرین می‌کردم. خوشبختانه ما از نظر استخر مشکل خاصی نداریم و استخرهایی که در آن کار می‌کنیم کاملا با استانداردهای جهانی مطابقت دارد.

شیرجه‌رو تیم ملی ایران در پایان گفت: در حال حاضر تقریبا 8 ماه به مسابقات ژاپن که آخرین مرحله کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو است، باقی مانده. به همراه مربی‌ام برنامه‌ریزی کردم در این چند ماه چه کارهایی  انجام دهیم. هر اتفاقی در ورزش ممکن است بیفتد و هیچ چیز غیرممکن نیست. اگر برنامه‌ریزی خوب باشد حتی کسب سهمیه المپیک 2020 هم دور از دسترس نخواهد بود.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: