به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ برخلاف اینکه گفته می‌شود گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، پشت مهاجم تیمش را خالی کرده او همچنان بدنبال بهره گیری از بازیکن خارجی این تیم است.

مدیریت گذشته پرسپولیس امید جذب مهدی طارمی را داشتند اما آنطور که از شواهد و قرائن پیدا بود، این بازیکن حتی تماس تلفنی مسئولان باشگاه را بی‌جواب گذاشت.

گابریل کالدرون، سرمربی سرخ‌ها در مصاحبه‌هایش مدام از نیاز برای جذب یک مهاجم صحبت می‌کرد اما مسئولان پرسپولیس برای جذب مهاجم جدید عجله‌ای نداشتند.

156674979

سرمربی پرسپولیس گزینه‌های باشگاه را یکی پس از دیگری رد کرد. یک مهاجم گلزن ازبکستانی و یک مهاجم کروات هم از جمله بازیکنانی بودند که توسط سرمربی پرسپولیس رد شدند. در آن زمان اما کالدرون نام 2 بازیکن را روی میز مدیرعامل وقت گذاشت.

مادیبو مایگا، مهاجمی که سال گذشته آمار خوبی در گلزنی نداشت اولین گزینه سرمربی پرسپولیس بود که در تست پزشکی ایفمارک رد شد. کالدرون در ادامه بار دیگر دست روی گزینه‌ای گذاشت که او نیز آمار خوبی در گلزنی نداشت. جونیور 24 ساله، بازیکنی که در 2 سال اخیر کارنامه قابل قبولی نداشت با این وجود کالدرون برای جذب وی به شکلی عجیب اصرار داشت.

سرمربی پرسپولیس همواره از اینکه بازیکن خوبی به ایران می‌آید سخن می‌گفت و در مصاحبه‌ای گفت: بازیکن خوبی به ایران خواهد آمد و موفقیت او را تضمین می‌کنم اما جونیور نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و کالدرون در نشست خبری قبل از بازی با استقلال مدعی شد که این بازیکن نهمین گزینه وی بوده است.

مرد آرژانتینی چند بازی به جونیور فرصت داد اما این بازیکن همچنان یک ناکام بزرگ است. البته این موضوع که کالدرون پشت این بازی را خالی کرده و پوست موز زیر پای او انداخته هم صحت ندارد. او در بازی‌های دوستانه همچنان این بازیکن را در ترکیب قرار می‌دهد و حتی شنیده می‌شود از چند بازیکن نیز خواسته تا جونیور را بیشتر کمک کنند. به هرحال امکان درخشش اوحداقل از سوی برخی بازیکنان پرسپولیس مانند هم‌پستی اش علیپور وجود دارد و مرد آرژانتینی هم از جونیور به صورت کامل قطع امید نکرده است.