به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ برانکو ایوانکوویچ بدترین روز‌های دوران مربیگری خود را در الاهلی عربستان تجربه کرد. برانکو که بعد از کارنامه درخشان در پرسپولیس راهی الاهلی شد تنها ۵ بازی هدایت این تیم را برعهده داشت، این درحالی بود که قرارداد دو ساله با این تیم امضا کرده بود.

روزنامه البلاد عربستان نوشت که برانکو بعد از جلسه‌ای که با مدیران باشگاه الاهلی داشته آن‌ها را تهدید کرده که در صورتی که طلب او را پرداخت نکنند به فیفا شکایت خواهد کرد.

البلاد همانگونه که در تصویر پایین می بینید، رسانه عربستانی طی مطلبی نوشت که مدیران الاهلی تهدید برانکو را جدی گرفته‌اند و در حال تسویه حساب با این مربی کروات هستند.

برانکو

باشگاه الاهلی تنها چند هفته است که با برانکو قطع همکاری کرده اما تهدید این مربی را جدی گرفته و می‌خواهد هرچه سریع‌تر طلبش را پرداخت کند، رایزنی باشگاه عربستانی همزمان شده با مذاکرات غیرمستقیم نماینده پروفسور با پرسپولیسی ها و درخواست باشگاه برای چند قسط پرداخت شدن پول مربی سابق سرخ‌پوشان. بدین ترتیب در صورت قبول پیشنهاد پرسپولیس از سوی برانکو او در حالی که بیکار است، به صورت همزمان از دو باشگاه آسیایی حقوق می گیرد و خود این موضوع برای یک مربی اروپایی رکوردی جالب توجه است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: