به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حمیدرضا صابری، رئیس هیات تنیس روی میز استان تهران، طی گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص تاثیرات مسابقات استعدادهای برتر بیان کرد: شروع کار ما در رده سنی نونهالان و نوجوانان از سال 95 بود که برای ورزشکاران این رده سنی اردوهای خوبی برایشان گذاشتیم و نتیجه‌اش این بود که در سال 97 تیم تهران قهرمان المپیاد استعدادهای برتر کشور شد، در قسمت تیمی، دو نفره و انفرادی بازیکنان ما نایب قهرمان سوم کشور شدند. خداراشکر امسال شرایط‌مان بهتر از سال گذشته است و موفق شدیم بدون حتی یک بازی باخت قهرمان کشور شویم. در بحث انفرادی هم یک فینال تمام تهرانی داشتیم و بازیکنان ما قهرمان و نایب قهرمان کشور شدند.

وی افزود: طی یک اتفاق خیلی خوب، همین قهرمانان استعدادهای برترمان را در قالب یک تیم با  اسپانسری احسانی‌مهر که حامی مالی ما در لیگ برتر بزرگسالان کشور ساپورت می‌کنیم که تمام بازیکنان آن تهرانی هستند و البته اولویت اول‌ ما بازیکنان استعدادهای برتر و قهرمانان دیگر رده‌های مختلف سنی تهران است. این موضوع تجربه خیلی خوبی خواهد بود و میدان بزرگی برای این بازیکنان می‌شود. با این روند و برنامه‌ها بتوانیم در لیگ برتر بزرگسالان کشور این قهرمانی‌ها را تداوم بدهیم و همواره تهران پیشتاز سکوهای قهرمانی کشور شود.

صابری اظهار داشت: از 3 بازیکنان اصلی تیم ملی‌‌ ما که در بازی‌های آسیایی حضور داشتند 2 نفر آن‌ها بازیکنان تهرانی بودند که از استعدادهای برتر آمدند و قهرمان کشور شدند. چشم‌انداز وزارت ورزش هم به به المپیک 2022 جوانان است و با این روند با کمک دوستان و حامی ویژه هیات ادامه می‌دهیم تا از دل همین استعدادهای برتر بتوانیم نوشاد عالمیان و احتشام‌زاده‌های زیادی را به تنیس روی میز معرفی کنیم.

رئیس هیات تنیس روی میز تهران در پایان گفت: تنها کمبود هیات تهران یک کمپ ملی و بین‌المللی برای تنیس روی میز است، ما نامه‌نگاری‌‌های آن را انجام دادیم و ان‌شاءالله بتوانیم در سریع‌ترین زمان ممکن طرح خود را به مدیر کل استان تهران دهیم تا زمینی در اختیار ما قرار دهند. با حمایت حامی مالی خود آن فضا را هم بسازیم چون اگر بخواهد این کار از طریق سیستم دولتی انجام شود، شاید سالیان سال زمان ببرد. به محض این‌که زمین را به هیات تهران واگذار کنند، مطمئن باشید کم‌تر از یک سال تنیس روی میز پایتخت صاحب یک کمپ بین‌المللی می‌شود.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: