به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علی انصاریان، پیشکسوت فوتبال ایران پیرامون دیدار فردای تیم ملی مقابل کامبوج و نخستین بلیت فروشی برای بانوان در این دیدار به خبرنگار برنا گفت: به نظر من این دیدار هیچ نقطه مثبت خاصی ندارد به جز حضور بانوان در ورزشگاه.

بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه افزود: مهمترین اتفاق بازی فردا حضور بانوان است که برای نخستین بار بلیت فروشی برای آنها انجام شده و مهم است بعد از حدود 40 سال این اتفاق مبارک در حال صورت گرفتن است و امیدوارم و مطمئن هستم آقایان نیز رفتاری خواهند داشت تا در مسابقات آتی سهم حضور بانوان بیشتر شود. نیازی به صحبت من نیست ولی می‌خواهم تاکید کنم رفتار آقایان نیز اهمیت دارد و انشاالله شاهد هیچ مشکلی نیستم و امیدوارم تیم ملی فردا با یک برد خوب هم گام اول را محکم بردارد و هم خاطره شیرینی از این بازی در اذهان بماند.

این مجری توانمند که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز دارد در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال امیدوارم همه چیز به خوبی و خوشی پیش برود و فردا نقطه عطفی خواهد بود در تاریخ فوتبال ایران طی 4 دهه گذشته و زحماتی که  برای این اتفاق رخ داده تقدیر آمیز بوده، چه از سوی وزارت ورزش و چه  از سوی هر شخصی که در این میان و برای این مهم تلاش کرده است. ایجاد زیر ساخت  و بوجود آوردن شرایط  نیز توسط وزارت ورزش کار شایسته ای بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: