به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، چهار تیم برای حضور در نهمین دوره رقابت های چوگان جام ارتش اسب های خود را زین کردند و راهی میدان شدند تا در مسابقاتی جذاب و حرفه ای در مقابل حریفان خود صف آرایی کنند.

روز نخست نهمین دوره رقابت های چوگان جام ارتش با شروع طوفانی تیم های شرکت کننده آغاز شد و در نخستین دیدار تیم های کانون چوگان و نوروز آباد مقابل یکدیگر صف آرایی نمودند، که کانونی ها در این دیدار حریف خود را با نتیجه ۷ بر ۳.۵ از پیش رو برداشتند و راهی فینال شدند. در آن سو و در بازی دوم قصر فیروزه نیزنتوانست مقابل ذوالفقار میزبان بازی بهتری را انجام دهد و این میزبان بود که در ۴ چوکه تماشایی توانست حریف خود را ازپیش رو برداشته و حریف کانون چوگان در دیدار پایانی شود.

اما در روز پایانی این رقابت ها و در دیدار رده بندی چوگان بازان نوروز آباد مقابل تیم قصر فیروزه قرار گرفتند و این بازی را با نتیجه ۸ بر ۴ به حریف خود واگذار نمودند تا قصر فیروزه سکوی سوم این رقابت ها را از آن خود کند.

در بازی پایانی نهمین دوره رقابت های چوگان جام ارتش، کانون چوگان ایران مقابل ذوالفقار میزبان در ۴ چوکه مهیج و دیدنی متوقف شد و با نتیجه ۴ بر ۲.۵ جام قهرمانی را در خانه میزبان جای گذاشت تا ذوالفقار ارتش این جام را بالای سر ببرد.

این رقابت ها با حضور پر شور تماشاچیان، مسئولین و اصحاب رسانه بصورت زنده از شبکه ورزش سیما پخش گردید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: