به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رضا شاهرودى، مربى تیم فوتبال المپیک که به همراه این تیم دو اردوى قطر حضور دارد، درخصوص شرایط اردو گفت: خوشبختانه وضعیت بسیار خوبى داریم. تمرینات خوبى از هر نظر در تهران داشتیم و یک بازى تدارکاتى بسیار مفید برابر شهر خودروى مشهد. امکانات اردو هم واقعا ایده آل بوده همچنین در قطر هم وضعیت بسیار خوبى داریم همینطور یک فرصت مناسب براى بازى برابر تیم قدرتمندى مثل استرالیا. این تیم یکى از قدرت هاى فوتبال آسیا در این رده سنى است که مى تواند به روند برنامه هاى آماده سازى ما کمک کند. ما هم تیمى داریم که حالا تجربه خوبى دارد، بازى هاى تدارکاتى زیادى انجام داده و انگیزه زیادى براى این بازى در تیم مى بینم.

شاهرودى با اشاره به خاطره خودش از رویارویى ایران و استرالیا در سال ١٩٩٧ افزود: خوشحالم که من و حمید استیلى هم بخشى از یک اتفاق ماندگار در تاریخ فوتبال ایران بودیم و مسابقه برابر استرالیا در فوتبال ما همیشه یادآور حماسه ملبورن است. با این وجود به بچه هاى تیم امید گفته ام اگر طلسم صعود به المپیک را بشکنند مى توانند مثل همان تیم ١٩٩٨ تاریخ ساز باشند.

مربى تیم المپیک گفت: مسئله مهم این است که خودمان به این تیم امیدوار باشیم و توان واقعى آن را بشناسیم. این بچه ها بسیار مستعد و توانا هستند، من ماه ها کنار آنها زندگى کرده ام و ایمان دارم مى توانند کارهاى بزرگى انجام بدهند. امیدوارم همه اهالى فوتبال در این چند ماه به تیم امید انرژى مثبت بدهند چون باور دارم اگر با روحیه و خودباورى وارد مسابقات شویم تیم مى تواند در تاریخ فوتبال ایران نام خودش را ثبت کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: