به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، نازنین رحمانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون درباره مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا در کره جنوبی اظهار کرد: مسابقات چون در سال قبل از المپیک برگزار می‌شود قطعا بسیار دشوار خواهد بود و تمام تیم‌ها با آمادگی در رقابت حاضر می‌شوند. به علاوه کم‌تر از 6 ماه دیگر مسابقات انتخابی قاره‌ای است و کشورهای آسیایی در این رقابت‌ها همدیگر را محک خواهند زد. این باعث می‌شود مسابقات سطح بالایی داشته باشد.

وی افزود: مسابقات در چونگجو کره جنوبی که یک پیست بین المللی است و میزبان مسابقات مهمی چون قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی بوده برگزار می‌شود و حتما از نظر کیفی نیز در بالاترین سطح قاره آسیا خواهد بود.

رحمانی با اشاره به کسب مدال‌های متعددش در رقابت‌های دور گذشته بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا بیان کرد: تیم بانوان ایران با کسب مدال‌ها در دور گذشته توقع را بالا برده و همه از ما انتظار کسب مدال دارند. هر چند ما هم به دنبال کسب مدال هستیم اما امسال شرایط متفاوتی داریم و باید تلاش بیشتری داشته باشیم.

او ادامه داد: بعد از بازی‌های آسیایی وقفه‌ای در اردوهای ما ایجاد شد که با حضور سهرابیان دوباره اردوها آغاز شد. البته اردوهای پر چالشی داشتیم و چندین تست در تهران و بجنورد انجام دادیم و رقابتی که بین بچه‌ها ایجاد شده بود باعث شد تمرینات بهتری داشته باشیم و آمادگی‌مان بالا برود.

رحمانی که قرار است در مسابقات امسال در قایق دونفره و چهارنفره سنگین وزن پارو بزند، درباره شرایط آمادگی ملی پوشان تصریح کرد: با توجه به تمریناتی که داشتیم کاملا آماده هستیم و در این روزهای باقی مانده با تمرکز بیشتر روی ارنج‌ها در سد شیرین دره کار می‌کنیم.

وی با اشاره به مسابقات کسب سهمیه سال آینده بیان کرد: مسابقات قهرمانی آسیا فرصت مناسبی است تا آخرین وضعیت رقبا را ببینیم و با آشنایی کامل تمرینات را تا مسابقات کسب سهمیه ادامه دهیم.

رحمانی در پایان گفت: امیدوارم جواب این سختی‌ها و تمریناتی که داشتیم را به بهترین شکل ممکن بگیریم و با خبرهای خوب دل مردم را شاد کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: