به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سیروس پورموسوى در این خصوص گفت: اردوى هفته گذشته ما بسیار مفید بود و با توجه به مسابقه اى که برابر اندونزى داشتیم و استراحت طولانى مدت بچه ها بعد از بازى نیاز داشتیم کار بدنى خوبى انجام بدهیم و تیم را از نظر آمادگى جسمانى در شرایط مطلوب قرار بدهیم. به نظرم اردوى بسیار خوبى بود و به اهداف خودمان از هرنظر رسیدیم. هم در حوزه آمادگى جسمانى تمرینات خوبى داشته باشیم و هم توانستیم برنامه هاى تاکتیکى موردنظر در حوزه فاز دفاعى و حمله را به منظور رفع نقاط ضعف تیم اجرایى کنیم.

او ادامه داد: در دومین اردوى مهرماه هدف ما شبیه سازى شرایط مسابقات رسمى است که آبان در تهران برگزار مى شود. در نظر داشتیم در این فرصت در زمین ورزشگاه اکباتان بازى هاى تدارکاتى مناسبى برگزار کنیم که البته براى حفظ کیفیت زمین اقداماتى در حال انجام است. امیدواریم بتوانیم در فرصت بعد از این زمین استفاده کنیم تا بچه ها بتوانند با فضاى ورزشگاه و زمین مسابقه پیش از شروع بازى ها آشنا شوند.

پورموسوی تصریح کرد: همچنین رایزنى لازم با چند کشور عربى صورت گرفته و امیدواریم امکان برگزارى یک مسابقه تدارکاتى برابر تیم عربى در فرصت باقیمانده فراهم شود. با این وجود شرایط خوبى داریم و تلاش مى کنیم با استفاده مناسب از زمانى که در اختیار داریم با بهترین شرایط و آمادگى مطلوب وارد مسابقات شویم. در ٢٠ روز باقیمانده باید بچه ها به بالاترین سطح کیفى لازم در بخش تاکتیکى همچنین روحى برسند و با تمام توان و بهترین شرایط وارد مسابقات شویم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: