به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، ابوالفضل رزاق پور که به همراه تیم امید در اردوى قطر حضور دارد درخصوص آخرین شرایط تیم گفت: شرایط خوبى در تیم حاکم است، بچه ها همدل و متحد هستند و انگیزه زیادى دارند تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند. امیدوارم همه اهالى فوتبال در این فرصت باقیمانده از تیم حمایت کنند، این بچه ها می خواهند خودشان را ثابت کنند و انگیزه زیادى دارند.

او اضافه کرد: بین بچه ها جو بسیار خوبى دیده مى شود و شور و شوقى که مى تواند به موفقیت ما کمک کند. براى رسیدن به هدفمان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم. خواسته زیادی هم نداریم، فقط یک چیز می خواهیم آن هم این است که در این زمان و فرصتى که تا مسابقات باقى مانده از ما نه بلکه از نماینده ایران حمایت کنند تا انگیزه و روحیه لازم را داشته باشیم.

بازیکن تیم امید تصریح کرد: این انرژى مثبت بیش از هر چیزى به ما کمک مى کند و به آن نیاز داریم. بازى با استرالیا براى همه اعضاى تیم بسیار مهم است و اهمیت این مسابقه را به خوبى درک مى کنیم. مى دانیم این بهترین فرصت است که خودمان را محک بزنیم و امیدواریم با اجراى خواسته هاى کادر فنى در این بازى نمایش شایسته اى ارائه بدهیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: