به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمدحسن انصاری‌فرد در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز پس از این که موضوع را با آقای خلیلی در میان گذاشتیم، از آقای پیروانی دعوت کردیم به باشگاه بیایند، از آقای‌ کالدرون هم دعوت شد و معرفی و صحبت‌ها درباره انجام کارها صورت گرفت. البته، فردا هم برای معارفه و آغاز بکار آقای پیروانی به عنوان مدیر تیم، در تمرین تیم حضور خواهیم داشت.

انصاری‌فرد درباره انتخاب پیروانی گفت: پیروانی نشان داد، در کار خود یکی از بهترین‌ها است. بعد از محمود خوردبین، برای انجام این مسوولیت، بسیاری روی پیروانی نظر داشتند و از او به عنوان مدیری که به امور مختلف تیم تسلط دارد، یاد می‌کردند. به هرحال آقای پیروانی در زمره برترین‌های تاریخ پرسپولیس از نظر  تعداد بازی و  کاپیتانی هستند و به واسطه سال‌ها حضور در تیم به عنوان کاپیتان، سرمربی، مربی و مدیرتیم و سال‌ها حضور در تیم ملی تجربیات گرانبهایی دارند و به واسطه تحصیلات عالیه تا مقطع دکترا و مدیریت قوی می‌توانند به تیم کمک کنند.

انصاری‌فرد گفت: ما امروز در این زمینه با کالدرون و پیروانی جلساتی داشتیم. بنده صحبت‌هایی درباره این تغییرات داشتم و ضمن معرفی سوابق مدیر جدید تیم در جلسه معارفه هم گفتم که مسائل فنی صفر تا صد با آقای کالدرون است و نظم و انضباط و برنامه ریزی در حوزه اختیارات مدیر تیم خواهد بود. تردیدی نیست، با همدلی و اتحاد میان مجموعه تیم و حمایت هوداران و پیشکسوتان عزیز می‌توان روزهای خوب را تکرار کرد. آقای کالدورن نگاه مثبت به موضوع داشته و تاکید داشتند پرسپولیس تیم و نام بزرگی است و همه ما موظف هستیم با اتحاد، همدلی و سخت کوشی بهترین عملکرد ممکن را داشته و انتظارات را برآورده کنیم.

او تصریح کرد: امروز درباره این تغییرات با اعضای محترم هیات مدیره صحبت کردم. می‌دانیم که هواداران هم از دوران حضور آقای پیروانی در تیم و تلاش‌های ایشان خاطرات خوبی دارند. هواداران با حمایت خود از تیم و کادرفنی می‌توانند شرایطی را فراهم کنند که پرسپولیس به صدر بازگردد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: