به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بهزاد داداش زاده، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت این تیم و بازی هفته هفتم مقابل پیکان به خبرنگار برنا گفت: متاسفانه پرسپولیس در بازی آخر به نوعی دچار مشکلات روحی و روانی شد چرا که لحظه آخر گل خورد و بازی را واگذار کرد در دیداری که به هیچ عنوان استحقاق باخت نداشت. به‌رغم شایستگی بازیکنان معتقدم ما باید به یک ترکیب ثابت برسیم و نداشتن یک ترکیب ثابت را بنده مشکل می بینم.

او در ادامه تصریح کرد: سیامک نعمتی و وحید امیری بازیکنانی هستند که قدرت حضور در خط حمله و گلزنی را دارند و اگر ما نمی‌توانیم از علیپور استفاده کنیم و او افت فاحشی داشته می توانیم از این بازیکنان به صورت چرخشی در خط حمله استفاده کنیم. همچنین باید به یک نکته دیگر نیز توجه کرد و آن هم این است همان اندازه که به برانکو مهلت دادیم باید به کالدرون وقت و زمان بدهیم و هواداران نیز صبوری کنند.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: پیکان در چند بازی اخیر به قول معروف بالا و پایین زیاد داشته و تیم خوبی است و مربی خوبی دارد. پرسپولیس در استادیوم آزادی باید بدون هواداران بازی کند اگرچه نبود هواداران سخت است اما ان‌شاءالله پرسپولیس با کسب سه امتیاز وضعیت خود را در جدول بهتر می کند. باید سپاهان و تراکتور را در امتیازاتی که عقب افتاده‌ایم بگیریم، اگر پرسپولیس بتواند در نیم فصل نخست جزو سه تیم بالای جدول باشد شانس قهرمانی زیادی دارد و البته در جام حذفی هم شانس موفقیت و تکرار قهرمانی سال پیش نیز وجود دارد.

داداش‌زاده گفت: باید در نوک خط حمله یک بازیکن بسیار خوب و بین‌المللی جذب کنیم و با نفراتی که داریم می‌توانیم در لیگ قهرمانان آسیا درخشش زیادی داشته باشیم.