به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ابراهیم میرزاپور، مربی دروازه‌بان‌های تیم پیکان، پیرامون آخرین وضعیت تیم و دیدار امروز مقابل پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه در تعطیلات لیگ ما تمرینات خود را انجام دادیم و روی نقاط ضعف و قدرت خود کار کردیم. خوشبختانه تیم شرایط خوبی دارد و امیدواریم بتوانیم امروز بازی خوبی را از خود به نمایش بگذاریم.

وی افزود: در پایان فصل گذشته چند بازیکن از تیم جدا شدند و مدیریت باشگاه به‌رغم مشکلات مالی که داشتیم در زمینه جذب بازیکنان مدنظر فرکی و کادر فنی خوب کار کرد اما هماهنگی در یک تیم جدید هم وظیفه سنگینی است که بر دوش کادر فنی بود و به امید خدا ما بازی به بازی بهتر و هماهنگ‌تر خواهیم شد، البته هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

مربی پیکان در ادامه بیان کرد: در حال حاضر تیم به لحاظ فنی و روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد و امروز با تمام قوا به زمین خواهیم رفت. بازی بدون تماشاگر برای ما هم لطفی ندارد و هیجان در استادیوم بدون تماشاگر کم است و این مهم در سطح فنی بازی می‌تواند تاثیر منفی داشته باشد. پرسپولیس بدون تماشاگرانش هم پرسپولیس است و تیم قدرتمندی است و امروز بازی ساده‌ای نخواهیم داشت. پیکان هم در چند هفته گذشته به لحاظ فنی روند صعودی داشته و در دیدار امروز هم با تمام توان به میدان خواهیم رفت و امیدواریم نتیجه قابل قبولی کسب کنیم.

دروازه‌بان تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 آلمان درباره سطح فنی دروازه‌بان‌های تیم ملی عنوان کرد: خوشبختانه ما دروازه‌بان‌های خوبی داریم. جدا از علیرضا بیرانوند که نفر اول تیم ملی است ما دروازه‌بان‌های خوب دیگری نیز داریم که می‌توانند در آینده بهتر شوند مانند مظاهری و نیازمند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: