به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمدحسین کنعانی‌زادگان در گفتگو با برنامه تهران ورزشی درخصوص شرایط تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس بازیکنان سال گذشته را حفظ کرده و مسئولان نفرات خوبی را هم به این تیم اضافه کردند. ما دیروز هم بازی خوبی مقابل پیکان انجام دادیم و سه امتیاز بازی را گرفتیم و ان‌شاءالله بتوانیم این روند را حفظ کنیم. 

او درمورد اینکه گابریل کالدرون به ورزش گلف می‌پردازد، افزود: او آدم پرانرژی است و صبح‌ها قبل از اینکه به تمرین برویم از 7 صبح در باشگاه است و تمرینات هوازی انجام می‌دهد. کالدرون زودتر از ما سر تمرین می‌رود و هنگام تمرین هم پابه پای بچه‌ها تمرین می‌کند.

مدافع پرسپولیس درمورد اینکه به نظر می‌رسد تیم دچار نوسان است، اظهار کرد: به نظر من چون کالدرون تازه آمده باید به او فرصت بیشتری بدهیم. نوساناتی که وجود دارد طبیعی است. ما با تیم‌های سخت بازی کردیم که همه آنها بالای جدول هستند. صددرصد باید به کالدرون فرصت بدهیم تا با تیم و فضای ایران آشنا شود. همانطور که گفتم سه امتیاز مقابل پیکان برای ما مهم بود چرا که توانستیم به بالای جدول برگردیم و نیم نگاهی هم به رتبه‌های اول و دوم داشته باشیم. بازی‌های بعدی به نظرم آسان‌تر هستند، باید بتوانیم با تمرکز کامل وارد بازی‌ها شویم و سه امتیازها را به دست بیاوریم. 

وی درخصوص بازی در کنار سیدجلال حسینی گفت: صددرصد او یکی از اسطوره‌های تیم ما است. من زمانی که به تیم ملی رفتم سید آنجا بود و تجربیات زیادی دارد. پیش از این هم زمانی که علی کریمی، مهدوی‌کیا و هاشمیان در پرسپولیس بودند من هم بودم. الان خوشحالم که سیدجلال شرایط بازی پیدا کرده و می‌تواند به تیم کمک کند، ضمن اینکه فرقی نمی‌کند چه کسی در تیم بازی می‌کند، مهم موفقیت پرسپولیس است. 

مدافع تیم ملی ایران درخصوص اینکه آیا در بازی با بحرین تحت‌تأثیر موضوعی بوده است که نتیجه را واگذار کردند، تصریح کرد: از زمانی که خواستیم سرود ملی را بخوانیم، آنها شروع به توهین کردند، این برای ما سخت بود و باید داخل زمین ثابت می‌کردیم مالکیت بازی دست ما بود، اما شرایط بد آب و هوا و همچنین جو بد بازی به گونه‌ای بود که آنها توانستند به ما گل بزنند، بعد از آن ما باز هم سوار بازی شدیم، اما به هر حال نتوانستیم نتیجه لازم را به دست بیاوریم. در بازی با عراق باید برای برد به میدان برویم. ان‌شاءالله بازی‌های برگشت آسان‌تر هستند زیرا که آنه اباید به ایران بیایند و بازی کنند و بازی با کامبوج خارج از خانه است. دوست داریم به خاطر توهینی که به ما کردند هواداران بیایند و پشت تیم باشند تا بتوانیم نتایج خوب بگیریم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: