به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزشی ، به علت برگزاری اردوی تیم ملی و درگیری ملی پوشان با مسابقات جهانی اسپانیا، مسابقات لیگ با تاخیر برگزار می‌شود اما اکنون با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تصمیم گرفته شد رقابت‌های یادشده با قدرت انجام شود.

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مسابقات لیگ منطقه‌ای در 7 منطقه کشور و با حضور 24 تیم شروع می‌شود که پس از اتمام آن سه تیم برتر راهی لیگ دسته اول خواهند شد.

همچنین مرحله رفت رقابت‌های لیگ دسته اول و برتر باشگاه‌های ایران به طور هم‌زمان دی ماه شروع می‌شود. در لیگ یک، 12 تیم و در لیگ برتر 14 تیم حضور خواهند داشت. دور برگشت و نهایی نیز بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد تا چهره تیم‌های برتر مشخص می‌شود.

البته مسابقات رنکینگ کشوری نیز در دی ماه خواهد بود که میزبان رقابت‌های مذکور با نظر کمیته فنی اعلام خواهد شد.

رقابت‌های لیگ برتر در بخش بانوان برای اولین بار باحضور 12 تیم انجام می‌شود که تهران میزبان است و دی ماه امسال شاهد برگزاری این مسابقات خواهیم بود.

این رقابت‌ها برای انجمن فوتبال روی‌میز اهمیت بسزایی دارد و کمیته فنی تمامی مسابقات را با دقت زیر نظر خواهد داشت تا بتواند بهترین‌ها را شناسایی کرده و به اردوهای مختلف تیم ملی دعوت نمایند.