به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام زیر 23 سال و جوانان با حضور 16 استان قزوین، گلستان، گیلان، تهران، هرمزگان، همدان، کردستان، مازندران، خوزستان، کیش، اصفهان، لرستان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه و فارس به مناسبت شهدای خلیج فارس در دهکده گردشگری بوشهر برگزار شد.

این رقابت‌ها در 10 ماده و در 2 بخش کانو و کایاک انجام شد.

در کایاک یکنفره 1000 متر زیر23 سال علی محمدزاده از گیلان اول، محمد میرزایی از تهران توابع دوم و فربود کیانی از تهران سوم شد.

در کانو یکنفره 1000 متر زیر23 سال عرفان زنده پی از بوشهر اول، ماکوان باوانی از کردستان و نیما سبزی دزفولی از خوزستان دوم و سوم شدند.

در کانو دونفره 1000 متر زیر 23 سال عبداله مشایخ و کمیل خزایی از مازندران مقام اول را کسب کردند و علیرضا مهدوی و سبحان بیرانوند از لرستان در جایگاه دوم ایستادند و علی زارعی و شایان حسینی از بوشهر سوم شدند.

در کایاک یکنفره 1000 متر جوانان کیان محمود زاده از تهران اول شد، امیر رضا آهنگران از مازندران دوم  و بردیا پارسا محتشم از تهران توابع سوم شد.

در کانو یکنفره 1000 متر جوانان عبداله مشایخ از مازندران، سبحان بیرانوند از لرستان و زانا ساعدی از کردستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

در کانو دو نفره 1000 متر زیر 23 عرفان زنده پی و عبدالرحمان بن امین از بوشهر موفق به کسب مدال طلا شدند و ماکوان باوانی و عرفان زنده کرمی از کردستان موفق به کسب مدال نقره شدند و نیما سبز دزفولی و علی نماکار از خوزستان مدال برنز را بدست آوردند.

در کایاک دونفره 1000 متر زیر23 سال میلاد اسدنیا و سینا سبز دزفولی از خوزستان اول شدند، محمد میرزایی و پویا ابوالطالبی از تهران توابع دوم و فربود کیانی و امین نظام مطلبی از تهران سوم شدند.

در کایاک دونفره 1000 متر جوانان سعید مرادی و کسرا یاری از کرمانشاه، کیان محمودزاده و پارسا امیدوار از تهران و امیررضا آهنگر و علی طاهری از مازندران به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در کایاک یکنفره 200 متر زیر 23 سال فربود کیانی از تهران اول، میلاد اسدی از خوزستان دوم و علی محمدزاده از گیلان سوم شد.

و در کایاک یکنفره 200 متر جوانان پارسا امیدوار از تهران بر سکوی نخست ایستاد، علی طاهری از مازندران در جایگاه دوم قرار گرفت و امیر رضا داددو از کیش جایگاه سوم را بدست آورد.

به این ترتیب مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام زیر23 سال و جوانان آقایان با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: