به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بیژن ذوالفقارنسب، کارشناس فوتبال، در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص برگزاری بازی ایران و عراق در کشور ثالث بیان کرد: با شرایط موجود و باتوجه به وضعیت اجتماعی و سیاسی عراق، بهترین تصمیم گرفته شد که دیدار تیم ملی ایران و عراق در کشور بدون مشکل و بی‌طرف برگزار شود.

وی افزود: در این زمینه قطعا به نفع فوتبال ایران خواهد بود چون در آن شرایط حتما به دلیل بی‌نظمی و عدم کنترل فیفا قطعا مشکلاتی به‌ وجود خواهد آمد که به ضرر می‌شود. من شانس بالایی برای تیم ملی ایران قائل هستم تا بتواند به دور بعدی صعود کند.

ذوالفقارنسب در رابطه با وضعیت مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی، اظهار داشت: صحبت‌هایی درخصوص استعفای او مطرح شده بود اما فدراسیون گفت حق و حقوق او را کامل پرداخت کرده است، از این بابت هیچ مشکلی نیست و ویلموتس قرار است به همکاری خود با تیم ملی ادامه دهد.

کارشناس فوتبال در پایان با اشاره به بازی که مقابل بحرین داریم، گفت: تیم ملی ما بار دیگر در تهران به مصاف بحرین خواهد رفت. هیچ وقت در تهران مشکلی با این تیم نداشتیم و ان‌شاءالله به خوبی از این مرحله عبور می‌کنیم. اگر بازی را به عراق واگذار کنیم شرایط سخت خواهد شد اما باز شانس داریم.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: