به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیدداوود سیدعباسی، پیشکسوت فوتبال و سرخابی‌های پایتخت، درباره برد پرگل این تیم مقابل صنعت نفت آبادان به خبرنگار برنا گفت: بنده پیش از این نیز گفته بودم استقلال می‌تواند به روزهای اوج خود برسد. البته این تیم نمی‌تواند در هر بازی 4-5 گل بزند و هواداران نباید چنین انتظاری داشته باشند. به هرحال کارهای تاکتیکی استراماچونی جواب داده و او توانسته است به خوبی بازیکنان را در تیم به یک هارمونی مناسبی برساند.

وی درباره بازی بعدی این تیم مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: نساجی تیم سخت کوشی است و در قائمشهر به سختی به تیمی امتیاز می دهد. بازیکنان استقلال اگر بتوانند گفته های استراماچونی را در زمین به خوبی پیاده کنند و البته روند بازی را مدیریت کنند، می توانند از آن‌جا هم با دست پر بازگردند.

هافبک اسبق پرسپولیس درباره آخرین وضعیت تیم عنوان کرد: برکسی پوشیده نیست پرسپولیس هم تغییراتی داشته است که مهمترین آن آشنایی بازیکنان با طرز تفکر کالدرون است. به هرحال شکی وجود ندارد که سه امتیاز ارزشمند پرسپولیس از فولاد توانست این تیم را به لحاظ روانی به شرایط بهتری برساند و به نظر من روند روبه رشد پرسپولیس ادامه خواهد داشت.

سیدعباسی پیرامون مدعیان لیگ گفت: در حال رفتن به مشهد برای دیدن بازی امروز شهرخودرو هستم. شهرخودرو فوتبال زیبا بازی می کند و از این تیم نمی‌توان غافل شد. تراکتور و سپاهان هم پتانسیل مشخصی دارند اما آنچه مسلم است، استقلال و پرسپولیس جزو مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: