به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، اعظم صمیمی، نماینده باشگاه هندبال نفت و گاز گچساران درباره کیفیت لیگ بانوان در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: خوشبختانه لیگ امسال هم مانند همه سال‌ها در سلامت و جذابیت در حال برگزاری است. یکی از نکات مثبتی که امسال بیشتر از هر چیز به چشم می‌آید حضور ملی‌پوشان در تمام تیم‌هاست و دیگر مثل سابق ستاره‌ها در یک تیم متمرکز نیستند.

او ادامه داد: این موضوع نه تنها شرایط را برای همه تیم‌ها یکسان کرده بلکه باعث جذابیت بازی‌ها نیز شده چون که دیگر نمی‌توان تیمی را از قبل بازنده دانست.

صمیمی درخصوص وضعیت گچساران نیز گفت: نفت و گاز گچساران یک تیم آینده دار است. سیاست ما در این تیم اول بومی گرایی و سپس طبق خواسته فدراسیون جوانگرایی است. در این خصوص هم همواره با روند خوبی که طی کردیم ثابت شده هستیم. چرا که از دل همین تیم بازیکنان زیادی به تیم‌‌های ملی ما تزریق شدند.

او در پایان درمورد دیدار با ذوب‌آهن در هفته چهارم رقابت‌های لیگ نیز گفت: این تیم بازی قبلی خود را واگذار کرده ولی با این حال تیم خوب و یکدستی است قطعا تلاش خواهیم کرد نتیجه خوبی را کسب کنیم تا روند خوب‌مان را ادامه دهیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: