به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال استقلال در دیداری تدارکاتی مقابل سرخپوشان پاکدشت در دیداری تدارکاتی به برتری 3 بر 2 رسید، علاوه بر دبل اسماعیلی گلزنی فشنگچی، بازیکن اسبق پرسپولیس، به استقلال جزو نکات جالب توجه این دیدار بود.

وی درباره این بازی، وضعیت تیمش و گلزنی مقابل استقلال به خبرنگار برنا گفت: ما در نیمه نخست با تیم دوم خودمان بازی کردیم اما در نیمه دوم بازی بهتری ارائه کردیم. دیدار تدارکاتی و دوستانه برای محک نقاط ضعف و قدرت تیم است. درحال حاضر وضعیت ما خوب است و امیدواریم با کسب یکی، دو برد پیاپی در دیدارهای آینده خود را به صدر جدول نزدیک کنیم. تیم ما پتانسیل بالایی دارد اما حریفان نیز دست و پا بسته نیستند و به شخصه به آینده امیدوار هستم.

بازیکن چپ پای اسبق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که گلزنی به استقلال آیا لذت بخش بود و وضعیت پرسپولیس را چگونه رصد می‌کند؟ اظهار داشت: گلزنی به استقلال با پیراهن پرسپولیس لذت دارد. این دیدار یک بازی دوستانه بود و بنده پیش از این هم به استقلال در بازی رسمی گل زده بودم اما وقتی لباس پرسپولیس بر تنت باشد و بتوانی میلیون‌ها نفر را خوشحال کنی واقعا حس لذت بخشی است. درباره وضعیت پرسپولیس هم هواداران باید شرایط تیم و سرمربی جدید را درک کنند اما امتیاز ویژه حضور بازیکنان خوب در تیم است و اعتقاد دارم اگرچه کار بسیار سختی است ولی پرسپولیس می‌تواند به قهرمانی دست پیدا کند. 2-3 بازی آینده تیم اهمیت بالایی دارد و برای تیم محبوبم و هوادارانش بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: