به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ میثم منیعی، ملی پوش اسبق تیم فوتبال استقلال، درباره آخرین وضعیت این تیم و بازی پیش‌رو مقابل نساجی مازندران در قائمشهر به خبرنگار برنا گفت: معتقدم تعطیلی لیگ به ضرر استقلال شد. تیم روی نوار برد بود و می توانست، حریفان را یکی پس از دیگری شکست دهد و البته این وقفه می‌تواند از جهاتی هم خوب باشد اما تیم برای ادامه روند صعودی خود باید در ادامه راه نیز با انرژی مضاعف به مصاف حریفان برود.

چپ پای اسبق استقلال افزود: نساجی مازندران تیم بسیار خوبی است و بردن این تیم در ورزشگاه شهید وطنی کار بسیار سختی است اما استقلال نشان داده می‌تواند در خانه حریفان قدرتمند نیز به برتری دست پیدا کند و برای عقب نماندن از کورس قهرمانی باید نساجی را ببرد.

وی درباره حضور استقلال در پلی‌آف لیگ قهرمانان و بازی احتمالی با الریان قطر عنوان کرد: من فکر می‌کنم، بازی با الریان قطر بهتر از تیم‌های عربستانی است. حواشی مربوط به بازی با باشگاه‌های عربستانی زیاد است و بر مسائل فنی بازی سایه می‌افکند و استقلال توان برد الریان را در قطر دارد.

منیعی پیرامون انتقادات از حضور کمرنگ ملی‌پوشان استقلالی در اردوی تیم ملی گفت: باید اجازه داد سرمربی تیم ملی بتواند از بازیکنانی که فکر می‌کند می‌توانند در سیستم مورد انتظار او جواب دهند، آزادانه استفاده کند اما فکر می‌کنم برخی بازیکنان استقلال بتوانند خودشان را در آینده ای نزدیک تحمیل کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: