به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ناصر شهنازی سرمربی تیم والیبال سایپای تهران پس از پیروزی شاگردانش مقابل تیم کاله، در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی خوبی بود و معتقد بودیم یکی از بهترین بازی‌ها خواهد شد. ما بعد از ست اول فاصله را کم کرده ‌و تمرکز خود را از دست ندادیم، اما در مقابل تیم‌ کاله نتوانست از نقطه قوت خود یعنی سرویس استفاده کند که به سود ما شد.

او اضافه کرد: امیر حسینی پاسور تیم ما نشان داد سن و سال هیچ‌گاه برای نشان دادن توانایی‌ها مطرح‌ نیست ‌و بسیار خوب بازی ‌کرد. امروز خستگی ما در رفت. در ست اول تمرکز نداشتیم و تا اینکه‌ تیم را جمع و‌ جور کنیم بازی در ست نخست تمام شد. اگر در ست اول به بازی بر نمیگشتیم‌ کار ما‌ تمام بود.

شهنازی درباره تعطیلی لیگ‌برتر نیز اظهار کرد: تیم ما الان در اوج آمادگی است و وقتی ۵۰ روز تمرین نکنیم تیم از شرایط ایده‌آل دور‌ خواهد شد. این مقدار تعطیلی به هیچ‌ عنوان‌ مفید نیست.

او درخصوص عملکرد کمیته انضباطی در مورد پوریا یلی گفت: در بازی با پیکان یکی از بازیکنان ‌این تیم (پوریا یلی) الفاظ رکیکی به‌ کار برد و من مانده‌ام که چطور بازیکنی از تیم پیکان چنین الفاظی را به کار گرفته و به کمیته انضباطی دعوت نمی‌شود. اکنون هم پس از فشار رسانه‌ها دعوت شد. آدم‌های بسیار درستی هم در کمیته انضباطی هستند اما چگونه می‌شود که این بازیکن محروم‌ نمی‌شود جای سوال دارد. او واقعا باید پنج هفته محروم‌ می‌شد اما نشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: