به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، ناهید شیروانی داور بین المللی کشورمان که در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان در کورات تایلند موفق شد با پشت سر گذاشتن 2 ارزیابی موفق دیگر و قبولی در مصاحبه توسط ارزیاب‌های فدراسیون جهانی، موفق شد نام خود را به عنوان پنجمین داور بلوبج کشورمان ثبت نماید.

فدراسیون تنیس روی میز کشورمان موفق شد طی 4 سال گذشته با برنامه‌ریزی برای داوران بین المللی و تلاش مضاعف داوران ایرانی، تعداد داوران بلوبج از یک داور در سال 94 را به 5 داور بلوبج در سال 98 افزایش دهد.

سیمین رضایی، حمیدرضا صباغیان، فرخنده سلیمانی و نصیبه دلیرهروی دیگر داوران بلوبج کشورمان هستند.

مدرک بلوبج داوری بالاترین نشان داوری در جهان محسوب می‌شود که از این داوران برای قضاوت در رویدادهای مهم همچون المپیک، مسابقات جهانی و  مراحل حساس رقابت‌های معتبر تورهای جهانی استفاده می‌شود.

حضور موفق و تاثیرگذار داوران کشورمان در میادین معتبر بین المللی و قضاوت دیدارهای مهم در سطح قاره‌ای و جهانی باعث شده است که فدراسیون جهانی با دعوت از سیمین رضایی اولین داور زن ورزش ایران به المپیک 2020 ژاپن، اوج موفقیت داوران کشورمان در عرصه‌های بین المللی را به نمایش بگذارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: