به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، زهرا نعمتی قهرمان پارالمپیکی تیر و کمان کشورمان پس از دیدار با وزیر ورزش و جوانان به مناسبت روز جهانی معلولین در گفتگویی با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: امیدوارم این‌گونه دیدارها ادامه‌دار باشد و ورزشکاران معلول ما بتوانند خواسته‌های خود را مستقیم به وزیر ورزش بگویند.

ورزشکار پارالمپیکی کشورمان ادامه داد: قطعا این دیدارها برای حل مشکلات تاثیرگذار است چرا که وزیر ورزش نگاه خاصی به ورزش معلولین دارند و قول‌هایی داده شد که در آینده از طریق تشکیل کمیته‌هایی برای افراد دارای معلولیت تصمیم‌های مهم‌تر و بهتری گرفته شود.

وی افزود: من هیچ‌وقت در تمام ادوار ورزشم به کسی قول مدال ندادم اما همیشه قول دادم بیشترین تلاشم را بکنم چرا که همه ما بهترین روزهای عمر، انرژی و وقتمان را برای ورزش میگذاریم تا بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم. سهمیه پارالمپیک را گرفته‌ام و برای المپیک هم بسیار امیدوارم که سهمیه تیمی را در تیر و کمان با هم تیمی‌هایم سال آینده در مسابقات جهانی آلمان بگیریم.

نعمتی در پایان به مناسبت روز جهانی معلولین گفت: هرگز تسلیم معلولیت نشوید. من اسمش را معلولیت نمیگذارم چون شما دارای ویژگی‌های خاص هستید و من خوشحالم افراد دارای ویژگی‌های خاص در کشور ما با ورزش امیدبخش و الهام بخش جامعه هستند. در واقع ورزش بهترین راه شکست معلولیت همین ورزش است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: