به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنات و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هاکی، ملی پوشان امید کشورمان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی هاکی روی چمن 2019 امیدهای آسیا ساعت21 امشب سه شنبه 12 آذرماه عازم مسقط عمان می‌شوند. این رقابت‌ها از 14 تا 23 آبان ماه در مسقط عمان برگزار می‌شود و تیم امید کشورمان در گروه A با تیم‌های چین، ازبکستان، تایلند و سریلانکا هم‌گروه است و در اولین بازی ساعت 16 روز پنج‌شنبه ۱۴ آذرماه به وقت محلی (15:30 به وقت تهران) به مصاف تایلند می‌رود.

فرهاد عباس زاده، محمدامین یمانی بارانی، امیرمهدی میرزاخانی، رامبد حاتمی نژاد، محمدعزیزی، مهدی شاهرخی، رامین عزتی، علیرضا براتی، علیرضا عشقی، عارف حامدی، محمدرضا حیدریه، محمدعلی صالحی پور، ذبیح اله راه چمن، میلاد حیدری پابندی، جواد امیرانی، آرمین بابایان، محمدرضا میرکریمی، علی عباسعلی سنگ سری و میعاد کرامتی به عنوان بازیکن، محمدعلی ملک احمدی سرمربی، امیر میرزایی مدیرفنی تیم، قربان نقدی، ایوب منصورپور و احسان یوسفوند به عنوان مربیان، آرش جهانی و رحمت اله محمدی به ترتیب به عنوان داور جاج و داور بین المللی و ابوالحسن قدیمی به عنوان سرپرست کاروان تیم اعزامی کشورمان را همراهی می‌کنند. در گروه B این مسابقات نیز تیم‌های عمان، سنگاپور، تایوان و هنگ‌کنگ شرکت دارند.

تیم ملی هاکی روی چمن امید کشورمان از مسابقات امیدهای 2012 شهر ملاکا کشور مالزی، تاکنون به بازی‌های آسیایی اعزام نشده است. گفتنی است فدراسیون هاکی در دوره مدیریت جدید خود توسعه فرهنگ ورزش اصیل و ناب ایرانی هاکی در کلیه رده‌های سنی آقایان و بانوان به ویژه نسخه اصلی و المپیکی آن یعنی هاکی روی چمن را مد نظر خاص قرار داده است تا با انتخاب برترین‌ها در عرصه‌های بین المللی و جهانی نام ایران عزیز را سرافراز نماید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: