به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی انجمن پیشکسوتان دو ومیدانی ایران در پایان دومین روز از بیست و یکمین دوره رقابت های دو ومیدانی پیشکسوتان قهرمانی آسیا تیم اعزامی کشورمان موفق شد دو مدال طلا و سه مدال برنز را به جمع مدال‌های قبلی کسب شده خود اضافه کند.

بر این اساس و در رقابت ماده ٤٠٠متر رده سنی (٣٥تا٤٠)سال صادق مظاهری دونده اهل استان آذربایجان شرقی تیم کشورمان موفق شد با عبور از سد تمام رقبای آسیایی خود در جایگاه نخست قرار بگیرد و مدال خوش رنگ طلا را از آن خود کند .

همچنین فاطمه محمدی دیگر ورزشکار تیم ملی دو و میدانی کشورمان موفق در رده سنی (٣٥تا٤٠)سال  قهرمان ماده ٤٠٠متر شود و یک مدال طلای دیگر را برای کشورمان به ارمغان آوردتا اولین مدال طلای بانوان کشورمان در رقابت های قهرمانی آسیا را به ثبت برساند.

در ادامه بهنام موگویی ورزشکار اصفهانی رده سنی (٥٠تا٥٤)سال تیم کشورمان موفق شد در ماده ٤٠٠ متر گردن آویز برنزی را کسب نمایدو حشمت الله سرلک که روز گذشته یک مدال نقره در ماده ٨٠٠ متر بدست آورده بود امروز در ماده ٤٠٠ متر یک نشان برنز دیگر را به خود اختصاص داد.

در رقابت ماده ٥٠٠٠ متر رده سنی (٥٠تا٥٤)سال بخش بانوان نیز رقیه غلامزاده برنزی شد تا ٦ مدال برنز کسب شده کاروان اعزامی دو ومیدانی کشورمان به مالزی را به نام خود به ثبت برساند.

لازم به یاد آوری است که جمع مدال های کسب شده توسط ورزشکاران تیم ملی دو ومیدانی پیشکسوتان کشور در پایان دومین روز رقابت های قهرمانی آسیا به عدد١٩ رسید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: