به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،  علیرضا بیرانوند که برای شرکت در مراسم معرفی برترین‌های فوتبال آسیا راهی هنگ کنگ شده بود، شب گذشته آن کشور را ترک کرد و پرواز او در ساعت 3و 35 دقیقه بامداد به زمین نشست.

بیرانوند که مطلع شده بود بعضی از هواداران قصد دارند برای استقبال از او در فرودگاه حضور پیدا کنند در پیامی از آنها خواسته بود با توجه به ورود دیرهنگام چنین نکنند. با این وجود هواداران پرسپولیس، بامداد امروز برای ساعاتی در فرودگاه منتظر شدند تا این که دروازه‌بان شماره یک آسیا، تیم ملی و پرسپولیس حوالی ساعت 4 صبح در میان استقبال آنها وارد سالن فرودگاه شد. از طرف باشگاه پرسپولیس نیز علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای تیم به نمایندگی حضور داشت.

wg8HUUzh9UkI

هواداران پرسپولیس که پوسترهایی از بیرانوند و پرچم پرسپولیس در دست داشتند با شاخه‌های گل و تشویق‌های خود از بیرانوند استقبال کردند و دروازه‌بان سرخپوشان هم با وجود خستگی سفر زیاد در فرودگاه برای هواداران سنگ تمام گذاشت و با انجام کاری ارزشمند تقریبا با تمامی هواداران عکسهای مختلف سلفی و دسته جمعی به رسم یادگاری گرفت تا به نوعی از این استقبال گرم تشکر کند.

دروازه‌بان پرسپولیس، صبح امروز در گفتگو با افشین پیروانی، مدیر تیم، درباره برنامه کاری خود صحبت کرد تا هماهنگی لازم صورت بگیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: