به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز با حضور در ساختمان فدراسیون‌های ورزشی واقع در خیابان نلسون ماندلا ضمن بازدید از فدراسیون‌های گلف، اسکواش واسکی، با مسئولان  و عوامل اجرایی این فدراسیون‌ها نیز دیدار و گفتگو کردند.

سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، طاهره طاهریان نایب رییس و کیکاوس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک، فضل الله باقرزاده، علیرضا رحیمی، غلامعلی علیپور، عبدی افتخاری و  هادی ساعی در این بازدید حضور داشتند.

در بازدید اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک از فدراسیون گلف حمید عزیزی رییس فدراسیون گلف، ضمن ارائه گزارش یک ساله از روند فعالیت‌های این فدراسیون گزارشی نیز از اعزام تیم ملی وودبال به مسابقات آسیایی ساحلی چین و همچنین در مورد اعزام تیم گلف نوجوانان به #المپیک_جوانان در داکار سنگال در سال ۲۰۲۲ و مباحث مربوط به بدهی‌های مالیاتی و اثرات آن بر فدراسیون‌های المپیکی ارائه کرد.

همچنین در دیدار اعضای هیات اجرایی با مسئولان فدراسیون اسکواش ضمن تقدیر و اظهار رضایت کلیه اعضای هیات اجرایی از عملکرد این فدراسیون و رشد چشمگیر این رشته  مقرر شد تا بودجه این فدراسیون افزایش پیدا کند.

در این نشست سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش گفت: با توجه به پیش رو بودن مسابقات قهرمانی آسیا به حمایت بیشتری نیاز داریم تا بتوانیم نتیجه مطلوب را کسب کنیم که در پایان این دیدار اعضای هیات اجرایی قول حمایت‌های بیشتر را از این فدراسیون دادند.

در ادامه بازدید امروز، سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک در جمع کارکنان فدراسیون اسکی با اشاره به تلاش های ریاست این فدراسیون گفت: طی سال‌های اخیر با حضور عبدی افتخاری به عنوان رییس فدراسیون شاهد اتفاقات خوبی در تمامی حوزه‌ها و همچنین رشد و ترقی اسکی بودیم. بی‌تردید در سال‌های آینده نیز شاهد رشد بیشتر اسکی ایران خواهیم بود و کمیته ملی المپیک نیز تمامی تلاش خود را برای حمایت از فدراسیون‌ اسکی به کار بسته است.

درپایان دیدارهای امروز همچنین نشست این هفته هیات اجرایی در محل فدراسیون اسکی برگزار شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: