به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در دویست و بیست و سومین نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان گفت : کشور با همه وجود و توان در مقابل تحریم ها ایستاده است.

وی ادامه داد : کشورمان؛ اکنون در معرض ناجوانمردانه ترین و ظالمانه ترین تحریم های امریکا قرار دارد و جامعه ورزش مردانه کنار ملت ایستاده است و افتخار همه ما بدون منت باید سربلندی ایران و شادی دل مردم باشد. 

وزیر ورزش و جوانان گفت : قهرمانان پرچمدار عزت و سربلندی نام ایران و ایرانی هستند و نباید به گونه ای  عمل کنیم و صحبت شود که روحیه عمومی کشور و نشاط مردم با حرفهای حاشیه ای و دلسرد کننده دچار خدشه شود. 

 سلطانی فر با   تاکید بر حمایت و پشتیبانی رییس فدراسیون های المپیکی از قهرمانان خود گفت: در اتاق من بروی قهرمانان و المپیکی ها همیشه باز بوده است و گاهی از عملکرد روسای فدراسیون ها گلایه هایی مطرح می شود. 

وزیر ورزش و جوانان افزود : ریاست فدراسیون یک کار تمام وقت و برنامه دار است و رییس فدراسیون در فاصله دویست روز تا المپیک چه برنامه مهم‌تری جز حمایت و پشتیبانی از قهرمانان و سهمیه داران المپیکی دارد؟ من بعنوان وزیر ورزش و جوانان هیچ کوتاهی در این زمینه نمی پذیرم. 

 سلطانی فر با اشاره به جلسات منظم و کارشناسی ستاد عالی بازیهای المپیک و پارالمپیک گفت : خوشبختانه همراهی و همگرایی خوبی با کمیته ملی المپیک داریم و برنامه ها و عملکرد تک تک فدراسیون های المپیکی را مرتبا رصد می کنیم و بزودی بازدیدهای خود را از اردوهای آمادگی تیم های ملی برای کسب سهمیه المپیک از سر خواهم گرفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: