به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار روز گذشته برابر سایپا، امروز در دو گروه به بازی دوستانه و ریکاوری پرداخت.

پرسپولیس در این بازی تدارکاتی با ترکیب؛ علیرضا بیرانوند، احسان حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان، حسین ماهینی، آدام همتی، کمال کامیابی‌نیا، سعید حسین‌پور، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، سیامک نعمتی و مهدی عبدی به میدان رفت.

در دقیقه 6، سعید حسین‌پور با یک شوت زیبای از راه دور دروازه سرخپوشان پاکدشت را باز کرد و گل اول این بازی را به ثمر رساند.

در دقیقه 25، ضدحمله سریع سرخ‌پوشان با فرار از بند آفساید مدافعان پرسپولیس همراه شد و مهاجمان این تیم در موقعیت دو به تک با دروازه‌بان پرسپولیس قرار گرفتند و سجاد دانایی گل تساوی را به ثمر رساند.

دقیقه 35، روی حرکت خوب مهاجمان پرسپولیس توپ در مقابل دروازه به مهدی عبدی رسید و او گل دوم پرسپولیس را وارد دروازه حریف کرد.

دقیقه ۴۴، داور در قوس پشت محوطه جریمه پرسپولیس یک ضربه آزاد اعلام کرد که این توپ را وحید امانی بازیکن سرخپوشان با شوتی مستقیم به گل مساوی تبدیل کرد.

نیمه اول این دیدار دوستانه با تساوی ۲-۲ تمام شد.

دقیقه ۶۰، بعد از اعلام خطای پنالتی روی سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده پشت توپ ایستاد و گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه ۸۰، مهاجم سرخپوشان از پشت محوطه جریمه با یک شوت دقیق، گل سوم تیمش را زد تا باز هم بازی به تساوی کشیده شود.

این بازی دوستانه در پایان با تساوی ۳-۳ خاتمه یافت.

گفتنی است؛ بازیکنان اصلی دیدار دیروز مقابل سایپا، در حین انجام بازی دوستانه، تمرین ریکاوری خود را انجام دادند. امیر روستایی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید و آریا برزگر بخاطر حضور در بازی روز گذشته امیدهای پرسپولیس امروز غایب بودند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: