به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال امروز با برگزاری هفت دیدار وارد هفته سیزدهم و پایانی دور رفت می‌شود که در یکی از حساس‌ترین بازی این هفته در گرگان تیم‌های رده دوم و پنجم لیگ یعنی«شهرداری گرگان» و «نفت آبادان» به مصاف هم خواهند رفت. شاگردان شاهین‌طبع که هفته گذشته موفق به شکست پتروشیمی تیم صدرنشین لیگ شدند این هفته در خانه به دنبال شکست دیگر نماینده جنوبی‌ها خواهند بود البته گرگانی‌ها در این دیدار روزبه ارغوان یکی از مهره‌های تاثیر گذار خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

در تهران تیم‌های شیمیدر و اکسون از ساعت 18 به مصاف هم خواهند رفت. شاگردان محمدرضا اسلامی در جدول رده‌بندی شرایط نسبتا بهتری به اکسون دارند ولی باز باید منتظر ماند و دید آیا نماینده قم می‌تواند در یک دیدار خارج از خانه سه امتیاز بازی را از آن خود کند یا خیر.

در دگیر بازی این هفته از مسابقات مهرام که هفته قبل موفق به شکست آویژه صنعت شد در خانه از رعد پدافند هوایی میزبانی خواهد کرد. رعدی‌ها نیز در هفته دوازدهم مقابل نماینده قزوین به پیروزی رسیدند و در حال حاضر با 15 امتیاز در مکان یازدهم جدول رده بندی قرار دارند.

اما در سایر بازی‌های هفته دو تیم مس و آویژه صنعت در کرمان مقابل هم صف آرایی خواهند کرد، نمایند اصفهان برای رویارویی با شورا و شهرداری به قزوین سفر می‌کند، دو تیم توفارقان آذرشهر و نیروی زمینی مقابل هم قرار می‌گرند و در نهایت پتروشیمی بندر امام در خانه از شهرداری بندرعباس میزبانی خواهد کرد.

  *برنامه کامل مسابقات هفته سیزدهم لیگ برتر به این شرح است:

دوشنبه ۲۵ آذر:

ساعت ۱۶:۰۰ اکسون تهران-شیمیدر قم

ساعت ۱۶:۰۰ پتروشیمی بندرامام - شهرداری بندرعباس

ساعت ۱۶:۰۰ شورا و شهرداری قزوین - ذوب آهن اصفهان

ساعت ۱۶:۰۰ شهرداری گرگان - نفت آبادان

ساعت ۱۶:۰۰ توفارقان آذرشهر - نیروی زمینی تهران

ساعت ۱۶:۰۰ صنعت مس کرمان - آویژه پارسا مشهد

ساعت ۱۸:۰۰ مهرام تهران - پدافند هوایی شهرکرد

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: