به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد حسن انصاری‌فرد ضمن قدردانی از تلاش‌ها، خدمات و زحمات حسین علیپور و با توجه به موضوع بازنشستگی وی، با صدور حکمی، زهرا اسفندیاری را به عنوان مدیر جدید امور اداری، مالی و پشتیبانی باشگاه معرفی کرد.

مسئول ورزش بانوان شهرستان فیروزکوه، مشاور فرماندار فیروزکوه در امور جوانان، حسابدار تملک دارائی‌های سرمایه‌ای استان تهران، مسئول مالی هیات والیبال استان، رئیس و دبیر واحد اداره نظارت بر اماکن ورزشی، رئیس اداره توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان تهران، مسئول کمیته آمادگی جسمانی استان تهران و ... از جمله سوابق حرفه‌ای و مسئولیتی مدیر جدید اداری، مالی و پشتیبانی باشگاه،  بوده است.

0N3VFGM0cZPP

زهرا اسفندیاری با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت، دارای مدارک مربیگری و داوری در رشته‌های مختلف ورزشی چون ایروبیک، والیبال، فوتسال، هندبال، پینگ‌پنگ و آمادگی جسمانی است و به عنوان مدرس ایروبیک نیز فعالیت دارند.  

امروز یکشنبه با حضور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و کارکنان، مراسم تودیع و معارفه‌ای هم برگزار شد. در این جلسه از تلاش‌های صادقانه حسین علیپور قدردانی شد و تابلو فرشی هم به رسم یادبود تقدیم وی گردید. علیپور از سال 94 به عنوان مدیر امور مالی، اداری و پشتیبانی باشگاه فعالیت داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: