به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد حسین محبی رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه در گفتگو با روابط عمومی فدراسیو کشتی با اشاره به این‌که کرمانشاه برای دومین سال متوالی میزبان جام جهان پهلوان تختی است گفت: جام تختی فرصت مناسبی است که جوانان جویای نام بتوانند خود را به اثبات برسانند و توانمندی‌های خود را نشان دهند.

وی ادامه داد: این رقابت‌ها سکوی مناسبی برای پرتاب به سوی حرفه‌ای شدن کشتی گیران و تغییر تراز آن‌ها است.

رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه تصریح کرد: کرمانشاه همیشه در رقابت‌های بین المللی این چنینی توانسته است به بهترین صورت ممکن وظیفه میزبانی را به انجام برساند.

وی گفت: مهمترین شاخصه برای میزبانی سوای داشتن امکانات، تماشاچیان پرشور و کشتی دوست است که شکر خدا کرمانشاه یکی از سرآمدان در این مورد است.

محبی افزود: امسال و با وجود تمام تنگناهای مالی با حمایت بازوند استاندار کرمانشاه و اداره کل ورزش و جوانان استان توانستیم مجددا میزبان این جام بین المللی که قدیمی‌ترین و مهم‌ترین رقابت بین المللی ایران است شویم  و با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه امسال بلیط فروشی برای مسابقات نخواهیم داشت و تماشای رقابت‌ها برای عموم مردم رایگان خواهد بود.

دارنده مدال نقره جهان اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، به دنبال این هستیم که از این فرصت برای معرفی داشته‌های فرهنگی و تاریخی‌مان به مردم عزیز ایران استفاده کنیم و نمود آن را در برنامه‌های ویژه افتتاحیه و اختتامیه چهلمین دوره جام جهان پهلوان تختی خواهید دید.

رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه درپایان با تشکر از فدراسیون کشتی برای واگذاری جام تختی به کرمانشاه گفت: آرزومندیم عزیزانی که از جای جای ایران اسلامی برای تماشای مسابقات کشتی به استان کرمانشاه سفر می‌کنند علاوه بر دیدن کشتی‌های جذاب بتوانند از اقامتشان در کرمانشاه لذت ببرند و با خاطره‌ای خوش به موطن خویش بازگردند و سفیران خوبی برای معرفی کرمانشاه باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: