به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر ضمن عرض تبریک و تسلیت  به دلیل  شهادت جانگداز سردار رشید اسلام و ایران، سپهبد قاسم سلیمانی که در یک عملیات تروریستی ناجوانمردانه به همراه جمعی از هم رزمانش به شهادت رسید اظهار داشت: جهت گرامیداشت یاد و خاطر و جان فشانی های این سرباز اسلام به اطلاع مردم شریف ایران و جامعه ورزش و جوان کشور می رسانم که فردا یکشنبه 15 دیماه ساعت 10:30 مراسم بزرگداشتی در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.

وزیر ورزش و جوانان دلیل برگزاری این مراسم را درخواست قهرمانان، پیشکسوتان، روسای فدراسیون های ورزشی و تصمیم شورای معاونین وزارتخانه جهت تجلیل از ده ها سال ایثاری ها، جان فشانی ها  و دلاورمردی های سردار رشید اسلام اعلام کرد.

دکتر سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش از سردار حاج قاسم سلیمانی به عنوان اسوه و الگوی مبارزه با تفکر خشونت گرایی و افراطی گری و مبارزه با گروه های تکفیری و داعش یاد کرد و گفت: اگر این جان فشانی ها و ایثارگری ها نبود امروز بخش قابل توجهی از خاورمیانه در تصرف داعش و تفکر تکفیری ها بود.

وی افزود: امنیت امروز ایران اسلامی و منطقه حاصل رشادت های سپهبد شهید قاسم سلیمانی است و  شجاعت این سرباز ایران باعث شده که امروز ایادی استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل در یک شرایط بسیار متزلزلی در منطقه قرار بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر این موضوع که منازعات و کشمکش هایی که هم اکنون در منطقه وجود دارد به نفع جلوه مقاومت و به ضرر استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل رقم خواهد خورد، بیان کرد: خیلی دور نیست که استکبار جهانی و آمریکای جنایت کار مجبور شود که همه نیروهای خود را ذلت بار از این منطقه خارج کند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به بستن میثاق جامعه ورزش کشور به همراه 2 هزار و 600 عضو سازمان های مردم نهاد با آرمان ها و منویات مقام معظم رهبری اظهار داشت: جامعه ورزش و جوان متعهد می شود تا رهروان خوبی برای شهدای انقلاب اسلامی و مجریانی قابل اعتماد برای اجرای سیاست‌های عمومی نظام در مبارزه با استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل در میادین ورزشی باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: