به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مسعود زارعی سرمربی تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس پس از شکست استقلال در دربی پایتخت، اظهار داشت:  این برد را به روح نادر باقری پیشکسوت پرسپولیس که سال‌ها در تیم‌های پایه سرخپوشان پایتخت مربیگری کردند تقدیم می‌کنیم.

وی افزود: درگذشت این پیشسکوت ارزنده، ضایعه دردناکی برای خانواده پرسپولیس، پیشکسوتان و جامعه فوتبال بود.

زارعی تصریح کرد: امروز بازی سختی مقابل استقلال داشتیم که تیم دوم جدول بود و این دیدار در زمین حریف برگزار شد که توانستیم دربی تهران را با غیرت بچه ها با نتیجه پرگل رقم بزنیم.

سرمربی نونهالان پرسپولیس خاطرنشان کرد: تشکر می‌کنم از بازیکنان با تعصب پرسپولیس، همچنین نبی‌الله باقریها، مربی زحمتکش تیم، مجید غفاری و شهرام رشنو دیگر اعضای کادر فنی تیم که همکاری خوبی در این روند رو به رشد داشتند.

زارعی در ادامه عنوان کرد: بنده در چهار هفته اخیر سرمربی تیم شدم و بازی‌های سختی را پیش رو داشتیم که با تیم‌های بالای جدول بود و توانستیم نتایج خوبی را رقم بزنیم. خوشحالم که امروز بردیم، تیم برتر میدان بودیم و حقمان برد بود.

سرمربی نونهالان پرسپولیس گفت: یکی از انگیزه‌های ما در این بازی این بود که آقای انصاریفرد چه در دهه 80 و هم اکنون که مدیریت باشگاه را در اختیار دارند، نتیجه دربی را در بزرگسالان و پایه‌ها واگذار نکردند، می‌خواستیم این خاطره خوب برای ایشان و باشگاه حفظ شود. همچنین از حمایت‌های آقای محمد پنجعلی و مسوولان باشگاه بخاطر حمایت‌ها و پشتیبانی‌هایی که انجام شد، تشکر می‌کنم و امیدوارم نماینده خوبی برای آکادمی فوتبال باشگاه پرسپولیس در مسابقات پیش رو باشیم.
 
کانال رسمی باشگاه پرسپولیس
 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: