به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حمید درخشان پیشکسوت فوتبال ایران پیرامون آخرین وضعیت تیم ملی امید و دیدار برابر ازبکستان به خبرنگار برنا گفت: همواره در هر تورنمنتی بازی اول، یکی از سخت ترین بازیها است و همانگونه که دیدیم تیم ملی علی‌رغم اینکه در این بازی عقب افتاد اما توانست به بازی باز گردد.

وی افزود: تیم ملی کشورمان در این دیدار بویژه در نیمه دوم نشان داد اگر بخواهد می تواند به قوی ترین تیم های آسیا هم گل بزند.ضمن اینکه در این بازی ما موقعیت های خوبی را روی دروازه حریف بعد از گل تساوی ایجاد کردیم و می توانستیم در این بازی برنده باشم.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران در ادامه با اشاره به این موضوع که این تیم پتانسیل حضور در المپیک 2020 را دارد خاطر نشان کرد: ما بازیکنان بسیار خوبی در این تیم داریم که در لیگ شاهد توانمندی آنها بودیم علاوه بر آن ما لژیونر هایی نیز داریم که می توانند به تیم کمک کنند.در حال حاضر بچه ها باید تمام تمرکز خود را بروی بازی با کره جنوبی بگذارند.

وی افزود: کره تیم قدرتمندی است اما تیم ما هم با آنالیز آن تیم می تواند با یک برنامه ریزی خوب در زمین حاضر شود و چگونکی اجرای برنامه کادر فنی در زمین بسیار اهمیت دارد و معتقدم اگر بتوانیم نبض و ضرب آهنگ بازی را به دست بگیریم شکست کره به هیچ وجه دور از دسترس نخواهد بود.

درخشان عنوان کرد: بازیکنان ما در حال حاضر شرایط روحی و روانی خوبی دارند و آنها باید بدانند که می توانند کره را شکست دهند.معتقدم اگر ما از این گروه صعود کنیم هم تیم به هماهنگی بیشتری رسیده است و هم میزان اعتماد به نفس تیم به اندازه ای بالا رفته که بتواند به المپیک صعود کند. این تیم توان انجام این مهم را دارد و بچه ها در بازی مقابل مدافع عنوان قهرمانی نشان دادند از قهرمان دوره قبلی در بسیاری از دقایق سرتر هستند و حتی می توانستند آن را شکست دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: