به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران در گروه دوم رقابت‌های انتخابی المپیک 2020 به میزبانی تایلند با قرار گرفتن در رده چهارم جدول رده‌‌بندی به کار خود در مرحله گروهی پایان داد.

سرگل علیزاده با اشاره به این‌که تغییر همواره سخت به نظر می‌رسد، درباره حضور تیم ملی والیبال بانوان در این دوره از رقابت‌ها آن هم با ترکیبی جوان، گفت: حضور در این دوره از مسابقات با یک تیم جوان و آینده دار با توانمندی بالا نویدبخش آینده ای روشن برای والیبال بانوان ایران است. ایجاد تغییر در ترکیب هر تیمی ممکن است ابتدا سخت جلوه کند، اما مطمئنا با این سطح از استعدادهای موجود و با اتکا به برنامه‌ریزی صحیح ازسوی فدراسیون والیبال در آینده نزدیک می توانیم شاهد پیشرفت‌های شگرف در سطح والیبال بانوان کشورمان باشیم.

وی تصریح  کرد: خوشبختانه در این دوره با وجود فرصت اندک، نداشتن بازی تدارکاتی با حمایت‌های رئیس و نایب رئیس فدراسیون والیبال و همچنین تلاش های شبانه روزی کادر فنی از جمله سرمربی که تمام وقت در خدمت این تیم بود، جوانان ما نشان دادند در صورت حمایت و پشتیبانی از آن‌ها، می توانند در آینده نه چندان دور حرف‌های زیادی برای گفتن در مقابل تیم‌های برتر آسیا و بهتر است بگوییم جهان، داشته باشند.

ایران که در گروه دوم با قزاقستان، کره‌جنوبی و اندونزی هم گروه بود مقابل قزاقستان و کره با نتیجه سه بر صفر نتیجه بازی را واگذار کرد و در مقابل اندونزی هرچند بازی زیبا و پایاپایی به نمایش گذاشت اما در نهایت با نتیجه سه بر دو مقابل این تیم شکست خورد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: