به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، رضا دهقانى با بیان این موضوع اظهار داشت: ما تمام وجود در این دو بازى تلاش خودمان را کردیم و قطعا هیچ کدام از بچه ها کم کارى نکردند اما در دقایقى از بازى  تمرکز خودمان را از دست دادیم و نتوانستیم خواسته هاى کادر فنى را در زمین اجرا کنیم. دیدید زمانى که شکل تیمى و انسجام داشتیم ازبکستان و کره نمى توانستند به دروازه ما نزدیک شوند اما چند دقیقه بى نظم شدیم و همین براى دریافت گل کافى بود چون مقابل تیم حرفه اى و قدرتمندى بازى کردیم.

وی ادامه داد: با این وجود نیمه دوم کره اى ها در زمین خودشان حبس بودند و ما فشار زیادى روى دروازه آنها وارد کردیم. بچه ها با جان و دل تلاش کردند اما بدشانس بودیم.

هافبک تیم امید همچنین گفت: منصفانه باید بگوییم که همه چیز براى ما فراهم بود. کادر فنى و آقاى استیلى در این مدت براى تیم همه کار کردند. اردوها، بهترین امکانات، شرایط تغذیه مناسب و همه چیز فراهم بود. حتى حریفان را به خوبى آنالیز کردیم و مى دانستیم چه برنامه اى براى ضربه زدن به ما دارند اما متاسفانه دچار اشتباه شدیم و امیدوارم بتوانیم در بازى آخر این نتیجه را جبران کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: