به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم های ملی فوتبال امید ایران و چین در سومین و آخرین دیدار خود در مرحله انتخابی المیپک توکیو از ساعت 13:45 امروز به وقت تهران در بانکوک تایلند به مصاف هم می روند.

این دیدار که از گروه سوم برگزار می شود، برای چین تشریفاتی است و تنها جنبه حیثیتی دارد و ایران هم شانس اندکی برای صعود به مرحله بعد خواهد داشت.

ایران در بازی اول خود مقابل ازبکستان به تساوی یک-یک رسید و در دومین دیدار نیز برابر کره جنوبی با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا با یک امتیاز در رده سوم قرار داشته باشد. تیم چین نیز هر دو بازی خود را مقابل کره جنوبی و ازبکستان واگذار کرد تا عملا شانسی برای صعود به دور بعد نداشته باشد.

شاگردان حمید استیلی برای اینکه راهی مرحله بعد شوند باید حریف خود را مغلوب کنند و از طرفی به بازی کره جنوبی از پیش صعود کرده با ازبکستان چشم داشته باشد که ازبک ها بازی را واگذار کنند. در این میان ازبکستان با تفاضل بهتری که نسبت به ایران دارد امید بیشتری هم خواهد داشت.

با این وجود تیم ایران چیزی برای از دست دادن ندارد و به نوعی یک معجزه می تواند باعث حذف ازبک ها و صعود تیم کشورمان به مرحله بعد شود.

معراج اسماعیلى و مهران درخشان مهر به دلیل مصدومیت در مسابقه مقابل تیم المپیک چین غایب خواهند بود. استیلی برای این رقابت چشم به درخشش نفراتی نظیر مهدی قائدی، اللهیار صیادمنش، رضا شکاری، علی شجاعی، رضا دهقانی، محمد محبی و امید نورافکن کاپیتان باتجربه تیمش دوخته تا بتواند به حداکثر امتیازات برسد و شانس صعود داشته باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: