به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال استقلال در دیداری تدارکاتی با نتیجه شش بر صفر مقابل تیم امید باشگاه به برتری دست یافت.

 

بر اساس این گزارش ترکیب ابتدایی دو تیم به شرح زیر است:

تیم بزرگسالان: سید حسین حسینی، عارف غلامی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، وریا غفوری، فرشید باقری، علی کریمی، میلاد زکی‌پور، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند و ارسلان مطهری.

تیم امید: علیرضا انصاری، آرش داجلری، محمد باقری، محمد جواد به‌آفرین، سید علیرضا حسینی، محمدرضا داوری، عارف غلامپور، مصطفی فرهادی، عرفان روحانی، محمد عابدی و امیرحسین خدامرادی.

در این دیدار که بازی بیشتر در دست شاگردان مجیدی است و بازیکنان تیم بزرگسالان آنها فرصت خوب گلزنی زیادی را ایجاد کردند.

استقلال 2

ارسلان مطهری مهاجم جدید استقلال در دقیقه 22 و در مصافی تک به تک با دروازه‌بان تیم امید، گل اول تیم بزرگسالان را به ثمر رساند تا پایش به گلزنی برای این تیم باز شود.

نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم و با نظر مجیدی برای تیم بزرگسالان استقلال، حسین پورحمیدی، عرفان روحانی (بازیکن تیم امید)، عظیم گوک، سینا خادمپور، امیرحسین کارگر، مسعود ریگی، علی دشتی، محمد بلبلی، رضا آذری، زکریا مرادی و مرتضی تبریزی وارد زمین شدند.

در نیمه دوم استقلال روند هجومی خود را حفظ کرد و  علی دشتی مقابل دروازه تیم امید موفق شد در دقیقه 49 گل دوم و سه دقیقه بعد در دقیقه51 گل سوم را به ثمر رساند.

استقلال

در دقیقه 65بازی، دیاباته به جای عرفان روحانی که در نیمه دوم برای تیم بزرگسالان وارد زمین شده بود، به میدان رفت.در دقیقه 75 کرنر برگشتی مقابل دروازه تیم امید را تبریزی با یک شوت دیدنی به گل چهارم تبدیل کرد. دقیقه 77 نیز پاس عرضی مقابل دروازه تیم امید را دیاباته براحتی وارد دروازه حریف کرد تا زننده گل پنجم آبی ها باشد.در دقیقه 90پاس عالی بلبلی برای تبریزی را این بازیکن وارد دروازه حریف کرد.

تک گل تیم امید را علی سنایی در مصافی تک به تک با پورحمیدی در دقیقه 70به ثمر رساند.

استقلال در پایان این دیدار تدارکاتی با نتیجه پر گل شش بر یک تیم امید را شکست داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: