به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهدی رجب‌زاده پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه ذوب‌آهن پیرامون دیدار حساس امروز تیم ملی امید با چین به خبرنگار برنا گفت: آنچه که تجربه من در طول دورانی که بازی می‌کردم بوده و به لحاظ فنی نیز به آن اعتقاد دارم این است که بازیکنان باید در مرحله اول تمام تمرکز خود را بر روی این بازی بگذارند و بدانند اگر مقابل چین پیروز شوند به مرحله بعد راه پیدا خواهند کرد.

مربی وکارشناس فوتبال کشورمان در ادامه افزود: بعد از آرامش و تمرکز تیم به لحاظ فنی باید ابتدا گل نخورد. اگر این مهم رعایت شود، سازماندهی تیمی به خوبی در زمین اجرا شود و مطمئن باشید بازیکنان ما می‌توانند به حریف گل بزنند. چرا که وقتی شما با یک سازماندهی خوب فاصله بین خطوط سه‌گانه را به درستی حفظ کنید، این تیم حریف است که اشتباه خواهد کرد و شما می‌توانید از این اشتباه به سود خود استفاده کنید.

 مهاجم اسبق ذوب‌آهن در ادامه با اشاره به برگزاری بازی‌ها به صورت همزمان خاطرنشان کرد: بازیکنان ما باید بدون در نظر گرفتن بازی دیگر فقط به فکر برد چین باشند. من معتقدم این تیم پتانسیل برد تیم چین را دارد و در عین حال اگر تک‌تک بازیکنان با تمرکز فقط آنچه را که سرمربی و کادر فنی از آنان خواسته در زمین پیاده کنند می‌توانند در این دیدار برنده شوند و ما دعا می‌کنیم شرایط در آن بازی دیگر نیز به گونه‌ای رقم خورد تا تیم ملی از این مرحله صعود کند. آنچه که از دست ما در ایران برمی آید این است که برای این تیم دعا کنیم و انرژی مثبت بفرستیم و بقیه کار به تلاش بازیکنان در مستطیل سبز بر می‌گردد و آنها باید ابتدا چین را شکست دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: