به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ داوود سیدعباسی بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس روز گذشته به عنوان مربی شهر خودرو کار خود را با این تیم آغاز کرد، پیرامون شرایط تیم به خبرنگار برنا گفت: ابتدا باید از زحمات یحیی گل‌محمدی در این تیم تشکر کنم. گل محمدی دستاوردهای بسیار خوبی برای شهر خودرو داشت و تلاش‌های زیادی برای این تیم کشید و امیدوارم در ادامه کارش موفق باشد.

وی افزود: من پیش از این نیز قرار بود با کادر فنی همکاری داشته باشم و با مسئولان باشگاه و کادرفنی تعامل داشتم و چند بازی نیز در ورزشگاه حاضر بودم. به هر حال خودم دو سال در مشهد بازی کردم و با شرایط این شهر آشنا هستم و دوستان خوبی در مشهد از قدیم داشته‌ام. خوشبختانه شهرخودرو تیم صاحب سبکی است و هواداران بسیار پر شوری دارد و تمام تلاش ما این است که بتوانیم در ادامه تیم را به روزهای اوج خود برسانیم. اولویت کاری ما در لیگ قهرمانان آسیا است. هواداران بدانند تمام تلاش مجموعه این است که  نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران باشیم.

هافبک سابق تیم ملی و باشگاه استقلال در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: از مدیران باشگاه و آقای حمیداوی تشکر می‌کنم که به من اطمینان و اعتماد کردند. تمام تلاشمان را می‌کنیم که این اعتماد و اطمینان را به بهترین شکل پاسخ دهم. همانگونه که عرض کردم اولویت ما بازی حساس پلی‌آف در لیگ قهرمانان آسیا است و معتقدم تیم با توجه به بازیکنان خوبی که دارد پتانسیل صعود به مرحله گروهی و حتی بالاتر  را دارد و به امید خدا و با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان و کادر فنی نخستین هدف ما عبور از مرحله پلی‌اف لیگ قهرمانان است.

سیدعباسی در ادامه عنوان کرد: حمایت هواداران برای موفقیت یک نکته کلیدی است و در این راه نیازمند حمایت همیشگی هواداران هستیم. نمی‌دانم بازی‌های هفته جاری در لیگ لغو خواهد شد یا خیر؟ به هرحال به عنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا امیدوارم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مثل همیشه تعامل سازنده با ما داشته باشند. ضمن آنکه بازیکنانی که به تیم اضافه شده‌اند قابلیت‌های خوبی دارند فکر می‌کنم تیم از یک بالانس مناسب به لحاظ فنی برخوردار است. آقای سرآسیایی با شرایط تک‌تک بازیکنان آشنایی دارد و تلاش مجموعه کادر فنی این است که بتوانیم نماینده شایسته‌ای در لیگ برای مشهد و در آسیا برای ایران باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: